Başkasını Takip Etmenize Gerek Yok!

Sosyal medya mecralarında başkalarını takip etmek, aynı zamanda “sen de beni takip et” anlamında bir mesaj vermektedir. Ancak bu mesaj her zaman beklediği karşılığı bulamaz ve takip edilen kişi takibe dönmeyebilir. Bu gibi durumlar Instagram ve Twitter gibi sosyal medya kullanıcılarının canını sıkan en önemli etkenler arasında yer alıyor. “Beni takip et” diye bir istek butonu bulunmayan sosyal mecralarda “takibe takip” özelliği ile hesap kasmaya çalışan yüzbinlerce kullanıcı bulunuyor. Ancak takibe dönüş alınamaması gibi can sıkıcı durumlarda bir de takip edilen kişilerin tekrar takipten çıkarılması için zaman ve emek harcanıyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bizden takipçi sağlayabilir ve hesabınızı büyütebilirsiniz. Artık hesabınızı büyütmek için başkasını takip etmenize gerek yok!

Başkasını Takip Etmenize Gerek Yok!

Takibe takip yöntemi ile Instagram hesabı ya da Twitter hesabı kasmak son derece yorucu ve mesai isteyen bir aktivite. Üstelik içeriğimizin girişinde de bahsettiğimiz üzere her daim takip edilen hesaplardan geri dönüş de alınamayabiliyor. Böylesi durumların önüne geçmek için takipçi platformlarından takipçi satın alınabilir. Sitemiz uygun fiyata kaliteli takipçi hizmetini veren ender paneller arasında yer almaktadır. Gerek Türk gerçek takipçi, gerek yabancı gerçek takipçi ve gerekse bot takipçiler noktasında istenilen seçim yapılarak hesabınızı büyütmeniz mümkün…

Kendi hesabınızın takipçi sayısının hızlı bir şekilde artmasını istiyor, ancak bu durumun gerçekleşmesi esnasında kendi hesabınızın da başkalarını takip etmesini istemiyorsanız sitemiz size özel çözümler sunuyor. Aradığınız takipçi kitlesine göre Instagram ya da Twitter hesaplarınıza takipçi gönderimi sağlayabiliyoruz. Sizin belirlediğiniz cinsiyet ve özelliklere göre dizayn ettiğimiz portallarımız aracılığı ile en kaliteli takipçi kitlesini en uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz.

Başkalarını Takip Etmek Hem Emek Hem Prestij Kaybı

Sosyal medyada farklı binlerce hesabı takip etmek çoğu zaman emek ve zaman kaybı olarak geri dönüyor. Buna ek olarak; pek çok bireysel ya da kurumsal kullanıcı sosyal medya hesaplarının yüzlerce ve hatta binlerce kişiyi takip etmesini prestij açısından negatif olarak görüyor. Şöyle ki; ulusal ya da uluslararası çapta ünlü bir kişinin kendisini takip eden herkese dönmesi düşünülemez. Bu durum, tabi caizse o ünlünün “ulaşılamaz” oluşuna ve “star imajına” zarar verir. Benzer şekilde ulusal ya da uluslararası çapta bir marka yahut firmanın kendisini takip eden binlerce kullanıcıya dönüş yapması abesle iştigal olur.

Kurumsal hesaplar veya ünlü hesapları genellikle sosyal medyada çok fazla kişi tarafından takip edilirken, kendileri çok çok az kişiyi takip ederler. Bu durum imaj ile alakalıdır ve sosyal medya hesabı yönetiminin önemli bir parçasıdır. Adeta yazılı olmayan kurallardan biridir denilebilir. Kullanıcı gözünde “zirvedeki yalnızlık” olarak da nitelendirilebilen bu durum, starın ya da markanın takip ettiği hesap sayısının azlığı ile doğru orantılı olarak kabul edilmektedir.

Siz de sosyal medya hesaplarından takibe takip yapmaksızın hesabınızın gelişmesini ve büyümesini istiyor, profesyonel bir sosyal medya hesabına sahip olmayı arzuluyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede büyüteceğimiz sosyal medya hesaplarınız ila sanal alemdeki imajınız tazelenecek ve önemli bir ivme kazanacaktır. Üstelik bu kaliteli hizmeti son derece uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Sosyal medyada kaliteli hizmet bizim platformumuzla artık en uygun fiyata…