Instagram’da Şifresiz Beğeni Hilesi Nasıldır?

Instagram hesaplarının paylaşımlarına gelen beğeniler, hesabın etkinliğinin en net göstergelerinden biri konumundadır. Öyle ki, takipçi sayısı fazla olduğu halde beğeni sayısı buna nazaran düşük kalan hesapların bot takipçi ile kasıldığı hemen hemen herkes tarafından anlaşılmaktadır. Bu nedenle çoğu zaman Instagram hesabının takipçi sayısından da öte paylaşımlarına gelen beğeni sayısı önem arz etmektedir. Hal böyle olunca Instagram paylaşımlarına gelen beğeni sayılarını artırmak pek çok kullanıcı için önemli bir hedef haline gelmektedir. Instagram’da beğeni sayılarını artırmak için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler içerisinde beğeni hilesi de yer almaktadır. Bu içeriğimizde Instagram’da beğeni sayısı nasıl artırılır? Instagram’da şifresiz beğeni hilesi nasıldır?

Instagram Post Hikaye Story Beğeni Sayısı Yükseltme

Instagram postlarına, hikayelerine, storylerine gelen beğeni sayılarını artırmak isteyen kişiler için takipçi sayısının fazla olmasının yanı sıra hedef kitlede takipçi grubuna sahip olmak önemlidir. Bu nedenle paylaşımlar etiket kullanılarak yapılmalıdır. Gerekirse benzer sayfaların paylaşımlarının altında kişisel olarak hesabınızın reklamını yapabilir ve buradaki takipçilerin ilgisini çekmeye çalışabilirsiniz. Bunun yanı sıra karşılıklı beğenme yöntemi ile de paylaşımlara gelen beğeni düzeyini yükseltmek mümkündür. Ancak bu yöntemler hem emek hem de zaman kaybı yaşatmaktadır. Üstelik başarı konusunda da kesin bir yöntem değildi.

Instagram’da beğeni sayıları bu alanda hizmet veren platformlar tarafından da artırılabilmektedir. Her gün birkaç kez ya da günde bir kez şeklinde ziyaret edilen takipçi sağlama platformlarından ücretsiz şekilde beğeni artırma imkanı da verilmektedir. Fakat bahse konu platformlar genellikle işlem yapılacak Instagram hesabının şifresini de talep etmektedir. Bu durum da doğal olarak Instagram kullanıcıları üzerinde endişe yaratmaktadır. Kullanıcıların bu noktada endişe duymaları da son derece haklı gerekçelere ve temele dayanmaktadır. Çünkü son dönemde Instagram hesaplarının çalınması gibi durumlar sıkça yaşanmakta ve gündeme gelmektedir. Bu durum Instagram’da şifresiz beğeni taleplerinin artmasını sağlamaktadır.

Instagram’da Şifresiz Beğeni Hilesi Nasıldır?

Instagram gönderilerine şifresini herhangi bir web sitesine, platforma, aplikasyona ya da uygulamaya vermeden beğeni attırmak isteyen kişiler için farklı yöntemler de mevcuttur. Şifre istemeksizin Instagram hesaplarına ücretsiz beğeni sağlayan platformlardan yararlanarak hesap gönderilerinin FAV sayısını artırmak mümkündür. Düzenli olarak ziyaret edilen uygulama sayesinde beğeni sayısındaki artış devamlı hale getirilebilir.

Belirli bir siteyi ya da sistemi sürekli ziyaret etmek istemeyen, bunun için zamanı olmayan kişiler hesapları ve paylaşımları için beğeni satın alma yoluna da gidebilirler. Bu yolla Instagram’da şifresiz beğeni artırımı gerçekleştirilebilir. Beğeni satın alma işlemi sitemiz üzerinden en uygun fiyatlara gerçekleştirilebilir. Instagram beğeni fiyatları, beğeni yapılacak kitleye göre değişmekle birlikte genellikle son derece ekonomik tutulmaktadır.

Türk gerçek beğeni, yabancı gerçek beğeni, Türk bot beğeni ya da yabancı bot beğeni gibi seçenekler üzerinden tercih yaparak cüzi ödemelerle hesaplarınızın beğeni sayısını yükseltebilirsiniz. Satın alınan beğeniler sayesinde diğer kullanıcılar da paylaşımlarınızı beğenme gereği hissedecektir. Oluşan “topluluk psikolojisi” sayesinde beğenilerdeki artış kendi kendine sürecektir. Derhal Isntagram beğeni satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.