Instagram’da Şifresiz Takipçi Kazanma Yolları

Instagram hesaplarında dikkat edilen, kullanıcıların hesabın gücüne dair bilgi edinmesini ve fikir sahibi olmasını sağlayan birkaç etmen bulunmaktadır. Bu etmenler sırasıyla; takipçi sayısı, beğeni sayısı ve yorum sayısı olarak sıralanabilir. Instagram hesabının büyüklüğüne dair fikir veren ilk unsur ise hemen hemen her zaman takipçi sayısıdır. Takipçi sayısı fazla olan hesapların kullanıcı gözündeki yeri daha olumlu olmakta ve bu da hesabın yeni kullanıcılar için cazibe merkezi haline gelmesini sağlamaktadır. Peki Instagram hesaplarının çok takipçiye ulaşması nasıl mümkün olabilir? Doğal yollar haricinde Instagram hesapları nasıl kasılır? Instagram’da şifresiz takipçi kazanma yolları var mıdır inceleyelim…

Instagram Hesabına Nasıl Takipçi Çekilir?

Instagram hesabını büyütmek, takipçi sayısını artırmak isteyen kişiler ve markalar için bunun birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Instagram hesabı için belirli bir konsept tayin etmek ve bu konsept üzerinden paylaşımlar yapmak önemlidir. Yapılan paylaşımların belirli bir strateji ile yapılması ve paylaşımlara özenilmesi de önem arz eder. Instagram hesabından uzun süre gönderi yapılmaması gibi durumlar hesaba gelen takipçiyi azaltacak ve hatta hali hazırda olan kitleden de eksilmelere neden olacaktır.

Instagram paylaşımları yapılırken etiket kullanımı da son derece önemlidir. Hashtag de denilen etiket kullanımı “#” işaretinin akabinde paylaşıma uygun kelimeler ile yapılmalıdır. Bu sayede aynı ya da benzer paylaşım yapan kişilerin gönderileri arasında sizin gönderileriniz de yerini alacaktır. Bu etiketler ile gönderileri arayan kişiler sizin paylaşımlarınıza ulaşacak ve oradan da hesabınıza göz atma gereği hissedecekler. Bu durum organik şekilde gerçek Türk takipçi edinmenizi sağlayacaktır.

Organik şekilde takipçi sağlamanın yanı sıra Instagram hesabınız için takipçi sağlayan sistemler üzerinden de hesabınızı büyütebilirsiniz. Bahse konu platformlar günde birkaç kez ya da her gün ziyaret edilerek ücretsiz şekilde takipçi kredisi sağlamaktadır. Kullanıcılar bu krediler ile hesaplarına takipçi çekebilmektedir. Bunula birlikte; bu tip siteler genellikle Instagram hesap şifresi ile işlem yapmaktadır. Instagram hesap şifresinin de paylaşılması bilindiği üzere pek çok güvenlik riskini barındırmaktadır. Hesapların kapatılması ya da çalınması gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Peki Instagram’da şifresiz takipçi kazanma yolları yok mu?

Instagram’da Şifresiz Takipçi Kazanma Yolları

Instagram’da şifresiz şekilde takipçi kazanılabilen yollar en sağlıklı seçeneklerdir. Bu noktada ilk sırada organik takipçi edinmek gelmektedir. Organik takipçi edinimi için yukarıda da belirttiğimiz üzere paylaşımlarda birden fazla etiket kullanımı önemlidir. Etiketler üzerinden gelen takipçilerin daha kalıcı olduğu ve paylaşımlara etkileşim vererek hesabın ivmesini yukarıya çektiği bilinmektedir.

Organik takipçi kazanmanın yavaş ve meşakkatli bir süreç olduğunu düşünenler için pratik şekilde Instagram’da şifresiz takipçi kazanma yolları da vardır. Gündelik ya da günde birkaç kez ziyaret edilerek Instagram hesabına takipçi çekilebilen web siteleri, uygulamalar, aplikasyonlar ve platformlar bulunmaktadır. Bu platformlar üzerinden Instagram hesaplarınızın takipçi sayılarını artırmanız mümkün. Böylece hesap şifresi isteyen sitelerin oluşturduğu risklerden de kurtulmuş olunacaktır.

Günlük ya da günde birkaç kez bedava takipçi sitelerini ziyaret etmekle uğraşmak istemeyen kişiler için sitemizden son derece uygun fiyatlara takipçi sağlayabilmekteyiz. Yüz binlerce Instagram hesabı bulunan altyapımız ile istenilen sayıda Türk ya da yabancı takipçi sunabiliyoruz. Üstelik bu takipçileri tamamen gerçek, tamamen bot ya da karışık şekilde konumlandırabiliyoruz. Siz de Instagram hesabınızı kısa sürede güçlendirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.