Instagram Takipçi ve Beğeni Hilesi

Günümüzün en etkin iletişim araçları arasında hiç şüphesiz sosyal medya platformları geliyor. Sosyal medya platformları arasında da Instagram milyonlarca kullanıcısı ile ön plana çıkıyor. Instagram’da etkili bir sayfaya sahip olmak hem kişiler hem markalar ve hem de kurumlar için son derece önem arz ediyor. Kişisel PR çalışmasından marka bilinilirliğine, kurumsal güven oluşturmadan müşteri diyaloğuna kadar Instagram’da etkili bir sayfaya sahip olmak kritik önemde. Instagram’da etkili bir sayfaya sahip olmanın başlıca göstergeleri arasında ise “takipçi sayısı” ve “beğeni sayısı” geliyor. Doğal yollarla takipçi sayısının ve beğeni oranının artmasını beklemek istemeyenler için Instagram takipçi ve beğeni hilesi önemli bir alternatif sunuyor.

Instagram Takipçi ve Beğeni Hilesi Neden Gerekli?

Instagram hesabında takipçi ve beğeni sayısının fazla olmasını isteyen kişilerin ve markaların pek çok nedeni olabiliyor. Her geçen gün hızla gelişen ve değişen dünyamızda artık Instagram sayfaları kişilerin dış dünyaya açılan pencereleri haline gelmiş durumda. Kişiler ve markalar 3. kişilerin gözünde Instagram sayfaları ile var oluyorlar. Instagram sayfalarındaki takipçi sayısı daha fazla olan hesapların etkinliği artıyor. Beğeni sayısı daha fazla gönderilere sahip Instagram sayfaların hem takipçi sayıları, hem beğeni sayıları ve hem de kullanıcı gözündeki imajı hızla yükseliyor.

Doğal yollarla aylar hatta yıllar sürecek yüksek takipçili ve bol beğenili Instagram hesabı sahibi olmak, Instagram takipçi ve beğeni hilesi ile son derece kısa sürelere indirilebiliyor. Gördüğü hesabın takipçi sayısının fazla olduğunu fark eden ve paylaşımlarının da fazla beğeni aldığını gözlemleyen kullanıcı da söz konusu sayfayı takip etme gereği hissediyor. Gönderilerini beğenme gereksinimi duyuyor. Bu durum insan davranışlarını inceleyen uzmanlar tarafından incelenmiş ve ortaya konulmuş bilimsel bir gerçeklik olarak ön plana çıkıyor.

Kalabalıkların takip ettiği kişiler giderek daha fazla kalabalıklar tarafından takip edilmeye başlanıyor. Belirli bir kitlenin beğenisini kazanmayı başaran kişi veya markalar giderek daha geniş kitlelere ulaşabiliyor. Bu noktadaki artış adeta bir kartopu gibi oluyor ve hızla büyüyor. Devasa bir kartopunun oluşabilmesi adına ilk küçük kartopunun yapılması ve ivmelendirilerek harekete geçirilmesi gerekiyor. Instagram takipçi ve beğeni hilesi ile belirli bir takipçi sayısına ve beğeni yoğunluğuna ulaşmak da bahse konu kartopunun ilk adımı olarak sayılabilir.

Instagram Takipçi ve Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram’da hitap edilmek istenilen kitlenin belirlenmesinin akabinde, Instagram takipçi ve beğeni hilesi ile bu kitleye uygun şekilde takipçi ve beğeni satın alınabilir. Yaş ve cinsiyet gruplarına göre beğeni ve takipçi satın alınabilir. Takipçi kitlesi, söz konusu Instagram hesabının hitap edeceği takipçilere uygun şekilde seçilirse hesabın etkinliği ve büyümesi daha hızlı olacaktır. Aynı şekilde yaş grubu ve milliyet unsurları da diğer hitap edilmek istenilen kullanıcıların yaşlarına uygun olarak seçilmelidir.

 Bot Türk, bot yabancı, gerçek Türk, gerçek yabancı vb. gibi seçimler itina ile yapılarak diğer kullanıcıların hesaba ilgi duyması artırılabilir. Akabinde seçilen yönteme göre çekiliş ile ya da otomasyon sistemi ile Instagram hesapları cüzi miktarlar karşılığında büyütülebilir. Instagram hesaplarının büyümesi kişisel hesaplar için bilinilirlik, ün ve PR olarak geri dönecektir. Marka ve kurum hesapları için de bilinilirlik, güven ve kurumsal donanım için son derece önemlidir. Her iki durumda da hesaplardaki büyümenin maddi ve manevi geri dönüşü son derce olumlu olmaktadır.