Ücretsiz Takipçi ve Beğeni Hilesi

Sosyal mecralar son yılların etkili medya ve etkileşim alanları olarak ön plana çıkmaktadır. Instagram, Facebook ve Twitter başta olmak üzere sosyal medyanın her geçen gün büyümekte olduğu ve kullanıcı sayılarının da katlanarak arttığı istatistiki veriler dahilinde ortaya konulmaktadır. Sosyal medyada etkili ve büyük sayfalara sahip olmak için takipçi sayısı ve beğeni sayısı kritik öneme sahiptir. Takipçi sayısı çok olan hesaplar ve beğeni sayısı fazla gönderilere sahip olan sayfalar sosyal medya kullanıcılarının daha fazla dikkatini çekmektedir. Sosyal medyada takipçi sayısı artırmak ve beğeni sayısı yükseltmek de genellikle para harcanarak yapılmaktadır. Ancak para harcamadan sosyal medya hesaplarının takipçi sayısını yükseltmek, gönderilerinin beğeni sayısını artırmak isteyenler için de yöntemler mevcuttur. Peki ücretsiz takipçi ve beğeni hilesi olarak adlandırılabilecek bu durum nasıl yapılır, nasıl gerçekleşir?

Ücretsiz Takipçi ve Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram, Facebook, Twitter, Tiktok, Pinterest vb. gibi sosyal medya platformlarında bulunan hesaplarını büyütmek isteyen ancak bunun için bütçe ayırmak istemeyen kişiler ücretsiz şekilde de takipçi ve beğeni elde edebilirler. Hesaplarının doğal yolla son derece yavaş şekilde büyüdüğünü fark eden kişiler tarafından girişilen yöntemler arasında, takibe takip yöntemi, beğeniye beğeni yöntemi, çekilişlere katılmak, ücretsiz platformlar ile takipçi ve beğeni kasmak, beğeni gruplarına katılmak, takipçi gruplarına katılmak, çekiliş yapmak ve etiketleme gibi seçenekler yer almaktadır. Bu yöntemlere kısaca göz atmakta yarar var:

  • Takibe Takip Yöntemi İle Sosyal Medya Hesabı Büyütmek: Diğer kullanıcıları takip etmek sureti ile, o kullanıcıların takibe geri dönmesi sağlanabilir. Böylece takipçi sayısı hızla artırılabilir. Takipçi sayısının daha hızlı artması için takip edilen hesapların “takibe takip” yapmaya özen gösteren hesaplardan seçilmesi önem arz etmektedir.
  • Beğeniye Beğeni Yöntemi İle Sosyal Medya Hesabı Büyütmek: Diğer sosyal medya kullanıcılarının gönderilerini beğenme karşılığında onların da sizin hesabınızdaki gönderileri paylaşması yöntemidir. Bu sayede karşılıklı beğeni ile hesaplardaki etkileşim artırılabilir.
  • Çekilişlere Katılmak: Sosyal mecralarda yapılan çekilişlere katılmak, hesabınızın fark edilmesi, takipçi ve beğeni sağlaması adına önemli bir etken olabilir. Çekilişlerde diğer kullanıcıların dikkatini çeken hesapların takipçi ve beğeni sayılarında artış gözlemlenmektedir.
  • Ücretsiz Platformlar İle Takipçi ve Beğeni Kasmak: Sosyal medya hesapları için ücretsiz beğeni ve takipçi sağlayan çeşitli platformlar bulunmaktadır. Bu platformlar günlük belirli sayı dahilinde takipçi ve beğeni imkanı tanımaktadır. Günlük olarak bu platformlar ziyaret edilerek takipçi sayısı ve beğeni sayısı artırılabilir. Ancak bu platformların sizin hesabınızdan da farklı hesapları takip edebileceği ve farklı hesapların gönderilerini beğenebileceği unutulmamalıdır. Bu hususlara dikkat edilmelidir.
  • Beğeni Gruplarına Katılarak Beğeni Sayısı Artırmak: Sosyal medya mecralarında paylaşımların beğeni sayılarını artırmak adına kurulan ve birbirlerinin paylaşımlarını beğenen gruplar bulunmaktadır. Bu gruplara katılmak gönderilerinizin hızlı şekilde beğeni almasına yardımcı olabilir.
  • Takipçi Gruplarına Katılarak Takipçi Sayısını Artırmak: Takibe takip hesap kasmanın bir diğer yöntemidir. Karşılıklı takipleşerek hesap büyütmek adına kurulan gruplara katılmak hesabınızın kısa sürede daha fazla takipçiye erişmesine imkan tanıyabilir.
  • Çekiliş Yapmak ve Etiketleme Yöntemi İle Beğeni ve Takipçi Sağlamak: Kullanıcılara ufak hediyeler sağlamak ve kullanıcıları gönderilerinize etiketlemek marifeti ile hem beğeni sayınızı hem de takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ancak bu noktada çekiliş yaparken yasal izinlerin alınması gerektiğine dikkat edilmesi önemli hususlar arasında yer almaktadır.